آموزش مراحل خرید تفنگ در بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE)، چگونه در پابجی موبایل تفنگ بخریم؟

بازی پابجی موبایل یک بازی مبارزه ای می باشد و بازیکن برنده، بازیکنی است که در این بازی آخرین کسی است که زنده میماند . بنابراین هر بازیکن برای مبارزه پر چالش با رقیب خود باید سلاح های مختلفی داشته باشد. این سلاح ها از سطح ساده تا پیشرفته می باشد و می توان آن ها را با امتیاز یا پولی که در بازی پابجی موبایل دریافت می کنید، خریداری کنید.

در این مقاله نحوه خرید تفنگ در پابجی موبایل تشریح می کنیم. در بازی پابجی موبایل با روش های مختلفی می توانیم تفنگ را خریداری کنیم که یکی از این راه ها بدست آوردن اسکین تفنگ پابجی است. این اسکین ها رایگان هستند و نیازی به پرداخت پول نیست. فقط کافیست مأموریت های خواسته شده را انجام دهید.

مراحل خرید تفنگ در پابجی موبایل

مرحله اول: سندها و کوپن های جعبه را جمع کنید و صبر کنید تا جعبه ای که باز می کنید حاوی اسکین M416 باشد. نیازی نیست نگران انقضای کوپن باشید. هنگامی که به یک جعبه علاقه مند شدید، از کلیه کوپن ها و سندها استفاده کنید.

گام دوم : برای بدست آوردن اسکین کامو بیابانی (desert camo skin) برای M416 ، 500 دشمن را با اسلحه بکشید. می توانید بخش دستاوردها ldquo;Assault Mistryrdquo; را بررسی کنید تا تعداد دشمنانی که تاکنون کشته اید را بدانید.

گام سوم : باز کردن جعبه های رایگان تا زمانی که برخی از اسکین های رایگان M416 را بدست آورید.

جعبه های premium رایگان نمی باشد، اما می توان با استفاده از سکه های BP و انجام مأموریت، آن را رایگان کرد. اسکین رایگان فقط در جعبه های کلاسیک موجود است. مگر اینکه توسعه دهندگان بازی پابجی موبایل، تصمیم بگیرند اسکین های M416 بیشتری را در جوایز بعدی فصل Royale / Winner Pass کسب کنند، فقط می توان این اسکین ها را در جعبه ها دریافت کرد. لازم به ذکر است که اسکین اسلحه ای که توسط یک دشمن سرنگون شده نگه داشته می شد، به طور خودکار به بازیکنی که همان اسلحه را از روی جعبه دشمن جمع می کند منتقل نمی شود.

دسترسی به سلاح های بازی پابجی موبایل

همانطور که اشاره شد برای دسترسی به سلاح های پیشرفته بازی پابجی موبایل شما به uc یا پول بازی پابجی نیاز دارید. برایخرید پول پابجیشما می توانید از طریق وب سایت معتبر ایران موجو اقدام کنید. این وب سایت یکی از بهترین فروشگاه هایفروش پول بازیبه شمار می آید و شما می توانید یک خرید قابل اعتماد را تجربه نمایید.

منبع :https://bit.ly/2MPnlmI

منبع:http://gheymateroz.parsiblog.com/Posts/20/يک+ترفند+ساده+براي+خريد+تفنگ+در+پابجي+موبايل/

انتخاب بهترین فروشگاه های تخصصی موبایل

برترین بازی های موبایلی

معرفی برترین برندهای گوشی اپل در سال 2020

معرفی بازیهای موبایلی برای اندروید

آموزش گذاشتن عکس در پابجی موبایل

آموزش گذاشتن عکس در بازی پابجی موبایل

معرفی بهتربنای برند گوشی های الکاتل در سال 2020

پابجی ,های ,بازی ,اسکین ,موبایل ,تفنگ ,پابجی موبایل ,بازی پابجی ,تفنگ در ,در بازی ,خرید تفنگ ,بازی پابجی موبایل ,بدست آوردن اسکین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رسا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. asohaili خورشید بنفش عصر فان | سایت تفریحی دنیای اینترنت خبرگزاری"صحنه" علمی،فرهنگی،ورزشی به خودم مربوط است مشاوره تلفنی تحصیلی sepantaseo